Caracteristici generale
| Tip | releu |
| Sarcina maximă | 1000 W |
| Tensiunea minimă de intrare | 150 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 270 V |
| Frecvența de operare | 50 Hz |
| Indicator tensiune | digital |
| Conectarea dispozitivelor | priză |
| Tip de priză | EURO |
| Numărul | 2 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 240x180x150 mm |
| Greutate | 3.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903175338464 |
Specificațiile și imaginile produsului Stabilizator de tensiune Kraft&Dele KD1925 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.