Caracteristici generale
| Tip | electric |
| Capacitate | 80 l |
| Tip control | electronic |
| Putere | 2 kW |
| Numărul elementelor de incalzire | 1 |
| Tipul elementelor de incalzire | "umed" |
| Temperatură maximă de funcionare | 75 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 7.5 bar |
| forma boilerului | slim (subţire) |
| LCD display | da |
| Indicaţie pornire | da |
| Termometru | da |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | email cu titan |
| Garanţie pe rezervor | 3 ani |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 990x530x315 mm |
| Greutate | 28 kg |
| Altele | modul iECO pentru a crește eficiența energetică a boilelruui |
| Țara producătoare | China |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 30.02 kg |
| Producător | Stronghold |
| Cod EAN | 4840000020808 |
Specificațiile și imaginile produsului Boiler electric Stronghold SWH-80SE sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.