| Tip | solid |
| Dimensiuni generale | 30x180 cm |
| Lungimea totală | 180 cm |
| Înălţime | 30 cm |
| Culoare | gri |
| Desen | pădure |
| Material | bumbac , poliester |
| Umplutură | poliester |
| Tip de spălare | manuală |
| Temperatura maximă de spălare | 30 °C |
| Greutate | 1000 gr |
| Producător | Sensillo |
| Cod EAN | 5908310388489 |









