| Serie | Helios |
| Lăţime | 150 mm |
| Înălţime | 220 mm |
| Tip patron | G9 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | halogen , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 40 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | auriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | bronz |
| Producător | Flitz Leuchten |









