| Destinaţie | pentru hol , pentru living |
| Numărul de uși | 1 |
| Forma | linear |
| Înălțime | 177 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Adâncime | 36.5 cm |
| Culoare carcasă | stejar sonoma închis |
| Culoare fațadă | stejar sonoma închis |
| Material carcasă | PAL |
| Design interior | sertare |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115017100, 4842115017117 |









