Caracteristici generale
| Tip | pe frunte |
| Destinație | construcții ,
camping |
| Alimentare | acumulator ,
baterii |
| Lumina | 2 LED |
| Fluxul luminos | 350 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 70 m |
| Nivelurile de luminozitate | 3 |
| Clasa de securitate | IPX4 |
| Număr de baterii | 3 |
| Tip de baterie/acumulator | ААА |
| Dimensiuni | 65x38x31 mm |
| Greutatea | 94 g |
| Culoare | verde |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Petzl |
| Cod EAN | 3342540839120 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Petzl Tikka E061AA02 Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.