Caracteristici generale
| Număr | 1 |
| Destinație | beton |
| Diametru | 125 mm |
| Diametrul alezajului | 22.23 mm |
| Viteza admisibilă de rotație | 12250 rot/min |
| Viteza maximă de lucru | 80 m/s |
| Înălțimea segmentului | 6 mm |
| Fixare | М14 |
Specificațiile și imaginile produsului Cupa diamantat pentru slefuire Distar 16915387015 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.