Caracteristici generale
| Tipul de blocare | electronic |
| Montare | pe podea |
| Rezistent la foc | 30 min |
| Volumul intern | 49.5 l |
| Număr de încuietori | 1 |
| Numărul de bare transversale | 3 |
| Numărul de compartimente independente | 1 |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Numărul de uși | 1 |
| Balamale | exterior |
| Grosimea ușii | 43 mm |
| Grosimea peretelui | 43 mm |
| Cu taizer | da |
| Dimensiuni externe (LxAxÎ) | 445x445x560 mm |
| Dimensiuni interioare (LxAxÎ) | 359x303x458 mm |
| Greutate | 75 kg |
| Culoare | gri ,
crem |
| Acoperire | cu pulbere |
Specificațiile și imaginile produsului Safeu Griffon FS.57.E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.