| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | alb |
| Material husei | microfibră |
| Componenta | fibre silicon |
| Poziția de somn | universala |
| Permeabilitatea la aer | da |
| Desen | monocrom |
| Dimensiuni | 70x50 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Greutate | 750 gr |
| Producător | Lova |









