Caracteristici generale
| Înălţime | 36 mm |
| Diametru | 200 mm |
| Lungimea | 200 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | LED |
| Temperatura de culoare
?
| 3000 K |
| Putere maxima per bec | 15 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material abajur | metal ,
sticlă |
| Culoare abajur | alb |
| Altele | 1200 lm |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000419463, 8699303414236 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Horoz HL638L 3000K (33429) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.