Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Capacitate | 1.8 l |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 2.7 mm |
| Grosimea fundului | 4 mm |
| înălțime | 80 mm |
| Dimensiune | 24x24 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | ceramică |
| Material de mânerul | polipropilenă |
| Inducţie | da |
| Utilizarea în cuptor | nu |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie BergHOFF Leo Balance Moonmist 24x24cm (3950435) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.