| Tip aparat | frigider cu 1 camerа |
| Amplasarea congelator | fără congelator |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate frigider | 395 L |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 6 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 122 KWh/An |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Mânere | bară |
| Clasa climatica | SN-T |
| Înălţime | 186 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 65 cm |
| Culoare | argintiu |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Daewoo |




























