| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 294 L |
| Capacitate frigider | 207 L |
| Capacitate congelator | 87 L |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 239 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 5 kg/24 h |
| Super freeze | da |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Mânere | ascunse |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Înălţime | 186 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Culoare | argintiu |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Heinner |




























