| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | rotundă |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | ⌀510 mm |
| Adâncime cuvă | 190 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | negru metalic |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 91 mm |
| Producător | Sandonna |









