Caracteristici generale
| Tip | marsupiu |
| Virsta | de la 4 piina la 12 luni |
| Dimensiuni | 45x24x10 |
| Culoare | verde |
| Glugă | da |
| Material | poliester |
| Numărul de pozitii a transportarii | 6 |
| Poziția față-mamă | da |
| Poziția spate-mamă | da |
| Purtarea pe spate | da |
| Purtarea laterală | da |
| Greutate | 0.65 kg |
| Greutate max a copilului | 13 kg |
| Temperatura maximă de spălare | 40 °C |
Specificațiile și imaginile produsului Marsupiu pentru copii Cangaroo Carry-Go Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.