Caracteristici generale
| Tip | îngustă |
| Display | da |
| Capacitate de spalare | 10 seturi |
| Clasa de eficienta a spalarii | A |
| Clasa de eficienta a uscarii | A |
| Număr programe | 7 |
| Număr temperaturi | 5 |
| Număr coșuri | 2 |
| Start întârziat | da |
| Incarcare la jumatate | da |
| Indicator agent stralucire | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| AquaStop
?
| da |
| Consum de apa | 9.5 litri |
| Consum de energie | 0.73 kW*h/ciclu |
| Nivel de zgomot | 47 dB |
| Lățimea | 45 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Înălțimea | 81.8 cm |
| Greutate | 28.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Teka |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de spălat vase încorporabilă Teka DFI 76960 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.