Caracteristici generale
| Tip senzor | CMOS |
| Dimensiune senzor | 1/1.1″ |
| Ecran LCD | 2" |
| Ecran tactil | da |
| Comunicare | wi-fi ,
bluetooth |
| Mod foto | 120 Mp |
| Rezoluție poze max. | 15520x7760 |
| Unghi de vedere | 360 ° |
| Microfon | da |
| Tip memorie | microSD (până la 1 TB) |
| Memoria internă | 128 GB |
| Capacitatea bateriei | 1950 mAh |
| Capacitate baterie la functionare | 100-190 min. |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 61x36.3x81 mm |
| Greutate | 183 g |
| Echipamente | Lavetă pentru curățarea obiectivului ,
Cablu USB-C/USB-C PD (USB 3.1) ,
Protecție de cauciuc pentru obiectiv ,
Baterie Osmo Action Extreme Plus (1950 mAh) ,
Husă de protecție pentru cameră |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.3 kg |
| Producător | DJI |
| Cod EAN | 6937224110502 |
Specificațiile și imaginile produsului Camera video sport DJI Osmo 360 Standard Combo sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.