Caracteristici generale
| Volum | 1.2 l |
| Putere | 2200 W |
| Selector de temperatură | da |
| Menținerea temperaturii | da |
| Bază rotativă la 360° | da |
| Filtru anticalcar | da |
| Indicator nivel apa | da |
| Sunet avertizare | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Culoare | inox |
| Carcasă | metal |
| Greutate | 1.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Caso |
Specificațiile și imaginile produsului Fierbator de apa Caso WK 2100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.