| Tip | capsulă |
| Putere | 1400 W |
| Capacitate rezervor de apă | 0.8 litri |
| Presiune | 15 bar |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Indicație de pornire | da |
| Tavă de picurare detașabilă | da |
| Oprire automata | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 2 kg |
| Dimensiuni | 27.3x11.2x28.8 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Delonghi |
| Cod EAN | 8004399026650 |
























