Caracteristici generale
| Tensiune | 230 V,
400 V |
| Putere | 550 W |
| Viteza maxima | 1000 rpm |
| Număr poli | 6 |
| Tip montare | talpă |
| Dimensiuni | 125x100xØ19 mm |
| Greutate | 8.2 kg |
| Specificații suplimentare | înălțimea axei de rotație a motorului - 80 mm |
Alte informații
| Producător | GAMAK |
| Cod EAN | 2800000474027 |
Specificațiile și imaginile produsului Motor electric GAMAK AGM 80 (G0551003) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.