Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 212 cm³ |
| Model motor | H210 |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 7.5 l |
| Autonomie | 3.5 h |
| Consum combustibil | 3.5 l/ora (p-u 100% |
| Capacitate baie de ulei | 0.6 l |
| Nivel zgomot | 72 dB |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 3 kW |
| Putere maxima | 3.2 kW |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Bison |
| Cod EAN | 2800000661762 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Bison BS3750i sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.