Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 220 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 182 cm³ |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 7 l |
| Consum combustibil | 0.375 l/ora (p-u 70%) |
| Capacitate baie de ulei | 0.6 l |
| Nivel zgomot | 86 dB |
| Система стабилизаций напряжения | invertor |
| Puterea activă | 3.8 kW |
| Putere maxima | 4 kW |
| Puterea de curent | 16 А |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 520x410x440 mm |
| Greutate | 28.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Huter |
| Cod EAN | 4606059071303 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Huter R641057 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.