Caracteristici generale
| Tip | șemineu electric |
| Putere | 1600 W |
| Regulator de putere | da |
| Puterea a treptei | 750 W,
1500 W |
| Simulare de ardere | da |
| Controlul intensității flăcării | da |
| Numărul de culori de lumină de fundal | 25 |
| Termostat | da |
| Timer | da |
| Telecomanda | da |
| Instalare | încorporabil ,
perete |
| Max. zona de incalzire | 15 m² |
| Culoare șemineu | negru |
| Demensiuni (LxAxÎ) | 914x121x465 mm |
| Dimensiuni de montare (LxAxÎ) | 783x115x447 mm |
| Greutate | 15 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Șemineu electric Art Flame Amadeo 36 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.