| Tip | capsulă |
| Putere | 1400 W |
| Capacitate rezervor de apă | 0.9 litri |
| Presiune | 20 bar |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 2.5 kg |
| Dimensiuni | 26x14x31 cm |
| Altele | 3 adaptoare diferite pentru capsule - Nespresso, Dolce Gusto si cafea macinata - incluse |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.71 kg |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139234638 |
























