Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 600 W |
| Turația in gol | 0-3000 min‾¹ |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 80 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 8 mm |
| Înclinarea pantei | 45 ° |
| Înlocuirea fișierului fără cheie | da |
| Alimentare | priză |
| Lungimea cablu alimentare | 1.6 m |
| Greutatea | 2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deli Tools |
| Cod EAN | 6975631082715 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Deli EDC576 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.