Caracteristici generale
| Puterea motorului | 249 W |
| Tensiunea acumulatorului | 48 W |
| Capacitatea bateriei | 20 Ah |
| Autonomie de parcurs | 70 km |
| Timp de încărcare | 6-7 h |
| Diametrul roților | 14 " |
| Lățimea roților | 2.5 " |
| Frână din față | pe tambur |
| Frână din spate | pe tambur |
| Fară frontală | da |
| Fară dorsală | da |
| Amortizare | da |
| Picior de sprijin | da |
| Frână electronică | da |
| Oglinzi | da |
| Alarmă | da |
| Culoare | verde |
Specificațiile și imaginile produsului Scooter electric Autolyalya Garow Green Grey 249w sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.