Caracteristici generale
| Tip Sistem | 2.1 |
| Putere totală (RMS) | 110 W |
| Putere sateliti | 2x20 W |
| Putere subwoofer | 70 W |
| Răspuns în frecvenţă | 140 - 20000 Hz |
| Raport semnal/zgomot > | 85 dB |
| Telecomanda | fără fir |
| Intrare lineara | da |
| Invertor de fază | da |
| Intrare optică digitală | da |
| Bluetooth | da |
| Material carcasa | MDF |
| Numărul de difuzoare | 2 |
| Dimensiune boxe frontale | 13х22.5х16 cm |
| Dimensiune subwoofer | 27.8х30х33.5 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 11.54 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Edifier |
| Cod EAN | 6923520268924. |
Specificațiile și imaginile produsului Boxe Edifier M601DB 2.1 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.