| Colecție | Sahara Dunes Slim |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 63 l |
| Lățimea | 40 cm |
| Înălțime | 79 cm |
| Diametru | 40 cm |
| Greutate | 0.35 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | gri |
| Iluminare din spate | nu |
| Sistem automat de udare | nu |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Form Plastic |









