| Colecție | Sahara Dunes Slim |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 43.7 l |
| Lățimea | 35 cm |
| Lungimea | 35 cm |
| Înălțime | 68.5 cm |
| Diametru | 35 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | antracit |
| Iluminare din spate | nu |
| Sistem automat de udare | nu |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Form Plastic |









