| Colecție | Canto Color Tower |
| Tip | set pentru plantare |
| Poziție | pe podea |
| Formă | pătrată |
| Volum | 29 l |
| Lățimea | 40 cm |
| Lungimea | 40 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | 34х34 cm |
| Greutate | 8 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | gri |
| Țara de fabricare | Germania |
| Producător | Lechuza |









