| Colecție | Canto Color Tower |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe podea |
| Formă | dreptunghiulară |
| Volum | 29 l |
| Capacitate vas interior | 7 l |
| Lățimea | 40 cm |
| Lungimea | 40 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | 34х34 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | bej |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Țara de fabricare | Germania |
| Producător | Lechuza |









