| Destinaţie | pentru dormitor , pentru living |
| Forma | linear |
| Înălțime | 206.5 cm |
| Lățime | 140 cm |
| Adâncime | 50.5 cm |
| Culoare carcasă | stejar kraft gri |
| Culoare fațadă | alb |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | MDF |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
| Cod EAN | 2009020028979 |









