Patul TADDY este perfect pentru copilul dumneavoastră și îi va permite să doarmă liber și sănătos. Are un design actualizat și o construcție solidă.
Modelul are deasemenea o latura protectoare pentru siguranta copilului, care, daca se doreste, nu poate fi atașată. Este realizat din lemn masiv de fag, șlefuit cu grijă și acoperit cu vopsea ecologică pe bază de apă.
Designul patului face posibilă curățarea umedă sub el fără a-l muta de la locul său.
| Colecție | Taddy |
| Tip | pat |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare | lemn |
| Material fațadă | lemn |
| Lungimea | 208 cm |
| Lăţime | 96 cm |
| Înălţime | 75 cm |
| Greutate | 43 kg |
| Loc de dormit | 90x200 |
| Dimensiuni | 168х86х75 cm |
| Saltea inclusă | nu |
| Bara de protecție | da |
| Baza lamele | da |
| Producător | Гойдалка |
| Cod EAN | 2800002496782 |









