| Capacitate | 10 l |
| Diametru | 30 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Tip de acoperire interioară | marmură |
| Material de capac | sticla |
| Tip de încălzire | pentru plite electrice, pe gaz, sticlă-ceramice |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | nu |
| Greutate | 3.14 kg |
| Înălțimea | 19 cm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Poate fi utilizat în cuptoare | da |
| Producător | Kukmara |
| Cod EAN | 4604334032551 |









