| Tip | container |
| Forma | dreptunghiulară |
| Material | plastic |
| Numarul în set | 1 |
| Secțiuni de depozitare | 1 |
| Lungime | 37 cm |
| Lăţime | 23 cm |
| Înălţime | 15 cm |
| Dimensiuni 1 | 37x23x15 cm |
| Culoare | transparent |
| Volum | 8 l |
| Cu capac | da |
| Cu mânere | da |
| Greutatea brută | 0.42 kg |
| Producător | Select |
| Cod EAN | 2009997912172, 6421937000118 |









