Caracteristici generale
| Vârsta recomandată | de la 0 luni |
| Forma segmentului | pătrat |
| Dimensiuni segment | 30x30 cm |
| Numărul de segmente | 16 |
| Dimensiuni covorașului | 150x150 cm |
| Grosime | 10 mm |
| Material | PVC |
| Culoare principală | roz |
| Inserțiile în segmente | da |
| Forma inswerțiilor | animale |
| Specificații suplimentare | 56 detalii |
Alte informații
| Producător | Momi |
| Cod EAN | 2200000049841 |
Specificațiile și imaginile produsului Covoraş-puzzle Momi Zawi Pink sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.