Caracteristici generale
| Tip | pulverizator |
| Alimentare | priza |
| Putere | 400 W |
| Productivitate | 800 ml/min |
| Capacitate rezervor | 0.8 l |
| Diametrul duzei | 1.8 mm,
2.6 mm |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| În plus | rezervor de măsurare a vâscozității ,
duză de rezervă ,
ac de curățare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.51 kg |
| Producător | Wokin |
| Cod EAN | 6971802967836 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerograf Wokin 792140 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.