| Tip | scaun pentru gamerii |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Înclinarea spătar | nu |
| Material tapiţerie | textil |
| Lăţime scaun | 61.5 cm |
| Adâncime scaun | 58 cm |
| Înălţime spătar | 70 cm |
| Înălţime | 110-119 cm |
| Culoare | negru/albastru |
| Greutate | 14 kg |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 120 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 14 kg |
| Producător | Sense7 |
| Cod EAN | 5902659843548 |








