Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 23 " |
| Diagonală maximă | 43 " |
| Reglare | înclinare ,
rotație |
| Înclinare verticală | 5 °,
8 ° |
| Înclinare verticală | 180 ° |
| Distanța minimă de perete | 56 mm |
| Distanța maximă față de perete | 204 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 200x200 mm,
100x100 mm,
100x200 mm,
200x100 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 30 kg |
| Culoare | negru |
| Sistem de camuflare a firelor | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.32 kg |
| Producător | Brateck |
| Cod EAN | 6956745173292 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Brateck LPA68-221 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.