Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 10 " |
| Diagonală maximă | 46 " |
| Reglare | înclinare ,
rotație |
| Înclinare verticală | 15 ° |
| Înclinare verticală | 180 ° |
| Distanța maximă față de perete | 48 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 200x200 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 25 kg |
| Culoare | negru |
| Sistem de camuflare a firelor | da |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Thomson WAB846 (132401) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.