| Serie | Coral |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | bej |
| Material carcasa | LPAL |
| Culoare fațadă | bej |
| Material fațadă | stofă |
| Lungimea | 214 cm |
| Lățime | 152 cm |
| Înălţime tăblie cap | 113 cm |
| Loc de dormit | 140x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | da |
| Sertar depozitare | da |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115055355, 4842115055850 |









