| Tip | ladă pentru pătuc |
| Material carcasă | lemn |
| Material fațadă | lemn |
| Culoare carcasă | lemn |
| Culoare fațadă | lemn |
| Lăţime | 77 cm |
| Adâncime | 78.5 cm |
| Înălţime | 20 cm |
| Compatibilitate | Goydalka 160x80 |
| Specificații suplimentare | pret pentru 2 buc. |
| Producător | Goydalka |
| Cod EAN | 4820265600700 |