| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Dimensiuni | 760х450 mm |
| Dimensiuni cuvă | 336х398 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 336х398 mm |
| Adâncime cuvă | 230 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 230 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | satin |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Art Flame |









