| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1.5 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 780хх500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 430х430 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 255х360 mm |
| Adâncime cuvă | 190 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 190 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | alb |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Inclus în set | supapă de coș 3 "1/2 |
| Producător | Blanco |









