| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | asimetrica |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1.5 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în stânga |
| Dimensiuni | 1015х510х217 mm |
| Dimensiuni cuvă | 440х452 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 200х315 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 110 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | gri |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Dr.Gans |









