Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | asimetrica |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1.5 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în stânga |
| Dimensiuni | 1015х510х217 mm |
| Dimensiuni cuvă | 440х452 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 200х315 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 110 mm |
| Material
?
| piatră artificială |
| Culoare | alb |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
Alte informații
| Producător | Dr.Gans |
| Cod EAN | 2009997356457 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Dr.Gans Gabi 1015 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.