| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 600х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400х550 mm |
| Adâncime cuvă | 215 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | auriu |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 3 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Gappo |
| Cod EAN | 6959477648595 |









