| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 435х515 mm |
| Dimensiuni cuvă | 375х375 mm |
| Adâncime cuvă | 185 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | bej |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Milo |









