Caracteristici generale
| Scop | universal |
| Material lamei | inox |
| Material mâner | plastic |
| Lungime | 33 cm |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 33x15x11 cm |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.2 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3168430288393 |
Specificațiile și imaginile produsului Foarfecă de bucătărie Tefal K1224105 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.