Caracteristici generale
| Tip control | mecanic |
| Număr de viteze | 8 |
| Funcţia Puls | da |
| Capacitate bol | 4.6 |
| Material bol | inox |
| Mixare planetară | da |
| Accesoriu blender | da |
| Maşină de tocat carne | da |
| Мельничка | da |
| Accesoriu pentru aluat | da |
| Accesoriu pentru frământat | da |
| Duză de amestecare | da |
| Disc pentru răzuire | 2 |
| Disc pentru feliere | 1 |
| Putere | 1100 W |
| Culoare | alb |
| Material carcasa | plastic ,
metal |
| Dimensiuni | 424x257x324 mm |
| Greutate | 7.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3016667292082 |
Specificațiile și imaginile produsului Robot de bucătărie Tefal QB525B38 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.